Koduj dla Polski

Poznań

Next event
No meetings in our schedule

About us

Nie prowadzimy spotkań w Poznaniu. Chcesz zacząć? Napisz do nas.

Projects

Urban FRAME – public participation in urban planning

Urban FRAME is a grassroots tool dedicated to improving transparency and engaging citizens in the city planning process.

Silent Hero

An app to comfortably report situations that require intervention

Plant your street

Intuitively design your neighborhood

Organizers

Members

Partners

Komitywa.org

Komitywa.org

Komitywa is a community, whose primary objective is to propel collaboration linking diverse disciplines. We create and implement ideas that meet social needs by connecting people, technology , arts , business and other trick

STX Next

STX Next

The biggest python software house in europe. Involved in Volontulo app.

Coworkingness

Coworkingness

Coworkingness to wyjątkowe biuro coworkingowe w Poznaniu.

Oferujemy znacznie więcej niż biurka. Nasza przestrzeń to mieszanka wspaniałej atmosfery i świetnych warunków do pracy.

Przychodząc do nas możesz nie tylko pracować ale także relaksować się grając w badmintona, biegając na orbiterku albo śpiąc na kanapie.

W 2015 roku otrzymaliśmy nagrodę dla najlepszego biura coworkingowego w Polsce przyznaną przez Central European Startup Awards.

W tym samym roku zorganizowaliśmy Let’s Cowork – Dni otwarte Polskiego Coworkingu – pierwsze wydarzenie tego typu o ogólnopolskim zasięgu – letscowork.pl

aplikacjespoleczne.pl

aplikacjespoleczne.pl

” aplikacje społecznościowe to już codzienność,
czas na wyższy poziom wtajemniczenia: aplikacje społeczne “

 

Serwis powstał przede wszystkim po to, aby umożliwić każdemu człowiekowi przyczynianie się do rozwoju społecznego za pomocą aktywnej i prostej interakcji z aplikacjami komputerowymi nastawionymi na interes społeczny. Choćby nie miał czasu, choćby nie miał nogi, choćby nie miał pomysłu, wiedzy czy cierpliwości, choćby nie było pogody… Prostota dostępu, wyszukiwania i interakcji oraz estetyka prezentacji mają postawić Aplikacje Społeczne w alternatywie dla mniej pożytecznego spędzania czasu przed komputerem. Ludzie chętnie spędzą czas bardziej pożytecznie niż zwykle – chyba nikt nie ma do tego szczególnych uprzedzeń 😉 tylko niech to będzie proste i przyjemne!

Dodatkowym celem jest wytworzenie społecznej presji z jednej strony na szersze użytkowanie pozytywnych społecznie aplikacji a z drugiej na tworzenie ich przez podmioty mające do tego zdolność.

Wreszcie trzecim celem jest wywieranie realnego wpływu na otaczającą nas rzeczywistość przez promowanie, popularyzowanie i ułatwianie dostępu do narzędzi informatycznych, które mają potencjał wywierania takiego wpływu. Publikujemy różngo typu aplikacje z różnych rynków – może któraś z nich zainspiruje twórców do zrobienia analogicznej aplikacji na dla swojego rynku lub do zrobienia podobnej tylko lepszej 🙂

aplikacjespoleczne.pl

Next event
No meetings in our schedule
Sign up on Meetup
Share a challenge to solve! Share a challenge to solve!

Blog